Forum EviL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.

5 posters
YazarMesaj
d4rkblus
Admin
Admin
d4rkblus

Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. Empty
MesajKonu: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:30 am

Evet ArkadasLar Ultima Online Oynayan Herkezi Nicki Ve Oynadıqı Serveri İle Burada BekLiyoruz.
MaykeR
Geçerken Ugradım
Geçerken Ugradım

MesajKonu: Geri: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyPtsi Şub. 02, 2009 11:24 am

CÜMLETEN HERKEZE S.A BN UO OYNARIM AMA ADAM GİBİ SERVER ARIYORUM PVP OLCAK ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN FORUM SİTENİZZZ.kOLAY GelSin
DewiLx
Admin
Admin
DewiLx

MesajKonu: Geri: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyPtsi Şub. 02, 2009 11:32 am

Peadair DaKoTa Arcanum Pvp

Herkesi Beklerim .. www.Arcanum.gen.Tr
http://www.forumevil.ru.tc
d4rkblus
Admin
Admin
d4rkblus

MesajKonu: Geri: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyPtsi Şub. 02, 2009 12:00 pm

Ben AsLında Burada Nickimi Yazmak istemiyorum ama oynadıqım server Arcanum Smile
smc0
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyPtsi Şub. 02, 2009 1:30 pm

Izor Dark AngeL ...

www.blackuo.com herkeSi bkLerss..
iha
Geçerken Ugradım
Geçerken Ugradım

MesajKonu: Geri: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyC.tesi Ağus. 11, 2012 1:36 am

Vampir Masquerade Caldwell / Nebula (Locus),slayertr,riseuo,asgard,arcadium,ya en az 30 tane serverda oynadım...oyuncu ve staff olarak çoğunun ismini hatırlamıyorum
iha
Geçerken Ugradım
Geçerken Ugradım

MesajKonu: Geri: Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.   Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz. EmptyC.tesi Ağus. 11, 2012 1:43 am

Sevgili Devilx, sanırım arcanum yetkilisisiniz, allah başarılarınızı daim eylesin, Gücünüze güç ve serverınıza oyuncu katsın, ben kendi halimde seneler önce uo yu bırakmış,çeşitli serverlarda ingame gmlik,adminlik wblik yapmış biriyim, ama yıllar sonra bunca uğraşım arasında, içimde ukte kalmıştı,script öğrenmek..lütfen özelden pm olarak yollarmısın...kendi sphere'imde çalışmak istiyorum,bir server açacak olsam bile en az 3 yıl sonra...o da belki...ama tek amacım birilerinin bana bu şeyi öğretmesi...us uodev oralarda da güzel paylaşımlar var sa da anlık iletişim zayıf kalıyor, sorular bazen geç bazende hiç cevaplanmayabiliyor..:'(

server açan kendi scplerini yazan çoğu owner arkadaşlarım bıraktı bu işleri, bende zamanında pek remote de çalışmadım ve istifade etmedim...derken çoğuyla iletişimimiz koptu, devam edenlerde var fakat onlarda scp yi unutmuş Smile)
sonsuza kadar devam eder gibi gelmişti.. ne bileyim, lütfen yardımınızı esirgemeyin bendeeenn...

Tum Ultima Online OynayanLari Burada Gormek Istıyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight online Oynayanlar
» Silkroad Online Fan Club